乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  天河厂62平米 2室1厅 23.5万 可以带款,可以商量 تىيەنخچاڭ ئولتۇراق رايون 62پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن كىنىشكىسى تۇلۇق بانكا قەرز قىلشقا بۇلدىغان ئۆي 235مىڭ يۇەنگە سېتىلىدۇ
天河厂62平米 2室1厅 23.5万 可以带款,可以商量 تىيەنخچاڭ ئولتۇراق رايون 62پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن كىنىشكىسى تۇلۇق بانكا قەرز قىلشقا بۇلدىغان ئۆي 235مىڭ يۇەنگە سېتىلىدۇ
104人浏览 关注
23.5 3790元/平米
2室1厅1卫
户型
62平米
面积
小区 天河厂62平米 2室1厅 23.5万 可以带款,可以商量 تىيەنخچاڭ ئولتۇراق رايون 62پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن كىنىشكىسى تۇلۇق بانكا قەرز قىلشقا بۇلدىغان ئۆي 235مىڭ يۇەنگە سېتىلىدۇ
地址 阿克苏地区库车市新城街道文化中路
房源信息
更新:2026-05-12
房源描述