扬子房地产经纪有限公司
房源数: 191
19049057851 微信联系
国税局家属院二楼84 平方两室两厅豪装修的房子出售35.5万 دۆلەتلىك باج ئىدارىسى ئائىلىلىكلەر قوروسى84پىمفاڭ 2-قەۋەت ئۆي 355مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ
2室2厅1卫 | 84㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
35.5
4226元/㎡
丽景花园小区 120平方 4室2厅 39万 可商量 可按揭。 لىجىڭخۇايەن يۇقىرى قەۋەت 120پىڭفاڭ تۆت ياتاق ئىككى مىھمانخانىلىق ئۆي 390مىڭغا سېتىلىدۇ. دەيكۈئەن قىلىشقا بولىدۇ .MR
3室2厅1卫 | 120㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
39
3250元/㎡
僖源小区 中层 47平方 一室一厅 精装 家具齐全 可以按揭 售价23.5万 小砍价 شىيۇەن شاۋچۇ ئوتۇرا قەۋەت بىر ياتاق بىر زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم 47پىڭفاڭ باھادا 235 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
1室1厅1卫 | 47㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
23.5
5000元/㎡
国际小区72.14平方2室1厅 出售37万 价格可以商量 可以按揭 گوجى ئولتۇراق رايۇنى لىفىلىك بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 73 پىڭفاڭ 2ياتاق 2زاللىق ئۆي 370مىڭغا سېتىلىدۇ باڭكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
2室1厅1卫 | 72.14㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
37
5128元/㎡
锦绣名城2室一厅精装修房子38万,可以按揭 جىنشۈ مىنچىڭ ئولتۇراق رايون ئوتتۇرا قەۋەت 74پىڭفاڭ 2ياتاق 1زال چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي 380مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بۇلىدۇ
2室1厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
38
5135元/㎡
ئالدىن تۆلەش پۇلى يوق ۋۇيىلۇ خۇڭيەن ئولتۇراق 9-قەۋەت 3ياتاق 2زال ئۆي 480مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز چۈشىدۇ 鸿雁水景苑高层9楼,107平三室两厅一卫,家具家电齐全拎包入住,48万满五唯一,价格可以谈
3室2厅1卫 | 107㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
48
4485元/㎡
万福家园124平方 四室两厅 精装 67.5万 ۋەنفۇ جىيايۇەن 124كۇۋادىرات 4ياتاق 2زال ئىسىل بىزەلگەن ئۆي 675مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ
4室2厅2卫 | 124㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
67.5
5443元/㎡
天河厂62平米 2室1厅 23.5万 可以带款,可以商量 تىيەنخچاڭ ئولتۇراق رايون 62پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن كىنىشكىسى تۇلۇق بانكا قەرز قىلشقا بۇلدىغان ئۆي 235مىڭ يۇەنگە سېتىلىدۇ
2室1厅1卫 | 62㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
23.5
3790元/㎡
微信扫码联系经纪人释然
联系电话: 19049057851