更多条件 向上收起
鸿雁水景 106平。三室两厅 精装 拎包入住 双证齐全 可以按揭 57.5万 خوڭيۈەن ئۇلتۇراق 106كىۋادرات ئۈچ ياتاق ئىككى مېھمانخانا ياخشى بېزەلگەن ئۆي جىددىي 575مىڭ يۈەنگە سېتىلدۇ. 18109977627
3室2厅0卫 | 106㎡ | 西北 | 0年建 |
鸿雁水景苑
绿化率高 低密度 车位充足
57.5
5424元/㎡
绿景家园小区
3室2厅1卫 | 93㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市
53
5698元/㎡
🏠出售: 金色家园,面积130平方米,三室两厅,空房子出售
3室2厅0卫 | 130㎡ | 年建 | 库车 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
58
4461元/㎡
江南御小区 126平米 三室两厅两卫 精装修 带家具家电 证件齐全 拎包入住
3室2厅1卫 | 126㎡ | 南北通透 | 0年建 |
杏花苑
绿化率高 品牌房企 现房
86
6825元/㎡
香林华府高层126平 三室毛胚房 出售价62 万 可商量 可按揭شىياڭلىن خۇافۇ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا123كۇۋادىرات مىتىرلىق ئۈچ ياتاقلىق قار سۇۋاق ئۆ620مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ.
3室2厅1卫 | 126㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
62
4920元/㎡
春熙里 15楼 毛坯房 132 三室二厅 可以按揭 79万 东湖全景房稀少房源 چۈنشىلى ئولتۇراقرايۇنى15-قەۋەت 132كىۋادرات تۆت ياتاق ئىككى مېھمانخانىلىق قارا سۇۋاق ئۆي جىددىي 790مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ دەيكۈەن قىلىشقا بۇلىدۇ
3室2厅2卫 | 132㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
79
5984元/㎡
🏡🏡🏡 地说‎‮属家局‬‎院5-楼95.47平方‎‮室三‬‎两厅两卫 37.5万 ‏‭كىلرەي‬‏ باج ئىدارسى ئائىلىكلەر -2‏‭ىسوروق‬‏ 5-قەۋەت 95.47‏‭ڭافڭىپ‬‏ 3-ياتاق 2-‏‭لاز‬‏ 2-تال ‏‭قىلزات‬‏ ئۈيى بار بولغان ‏‭قىليارىچ‬‏ بىزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏ 375مىڭغا ‏‭ۇدلتىس‬‏ بانكا ‏‭زرەق‬‏ قىلشقا ‏‭ۇدىلوب
3室2厅1卫 | 95.47㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
37.5
3927元/㎡
金桥名苑小区 77平方 2室2厅 精装房子32.5万 出售价格可以谈,可以贷款 جىنچاۋ مىڭيۈەن ئولتۇراق رايۇنى يۇقىرى قەۋەت 77 پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 325 مىڭغا سېتىلىدۇ، كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
2室2厅1卫 | 77㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
32.5
4220元/㎡