乌鲁木齐市
首页  >  二手房  >  10-باشلانغۇچ مەكتەپ تەۋەلىكى كىچىك گۇڭيەن 115كۇۋادىرات 13-قەۋەت 3ياتاق 2زال يېڭىدىن بېزەلگەن ئۆي 560مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز چۈشىدۇ 小公务员小区‬‎ 电梯房13楼115平方米3室2厅 ,精装修‬‎房 56万‬‎出售 ,可以按揭
10-باشلانغۇچ مەكتەپ تەۋەلىكى كىچىك گۇڭيەن 115كۇۋادىرات 13-قەۋەت 3ياتاق 2زال يېڭىدىن بېزەلگەن ئۆي 560مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز چۈشىدۇ 小公务员小区‬‎ 电梯房13楼115平方米3室2厅 ,精装修‬‎房 56万‬‎出售 ,可以按揭
428人浏览 关注
56 4869元/平米
3室2厅1卫
户型
115平米
面积
商圈 新城区
地址
房源信息
更新:2026-05-13
年代:0
房源描述