乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  公务员小区 精装 115平方 三室两厅一卫 出售58万 可商量 可按揭 گوڭۋۇيۈەن شىياۋچۈ 115پىمفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى مېھمانخانىلىق چىرايلىق بېزەلگەن پاكىز ئۆي 580مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ, بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
公务员小区 精装 115平方 三室两厅一卫 出售58万 可商量 可按揭 گوڭۋۇيۈەن شىياۋچۈ 115پىمفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى مېھمانخانىلىق چىرايلىق بېزەلگەن پاكىز ئۆي 580مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ, بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
106人浏览 关注
58 5043元/平米
3室2厅1卫
户型
115平米
面积
小区 公务员小区 精装 115平方 三室两厅一卫 出售58万 可商量 可按揭 گوڭۋۇيۈەن شىياۋچۈ 115پىمفاڭ ئۈچ ياتاق ئىككى مېھمانخانىلىق چىرايلىق بېزەلگەن پاكىز ئۆي 580مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ, بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
地址 阿克苏地区库车市
房源信息
更新:2026-05-20
房源描述