乌鲁木齐市
首页  >  市区二手房  >  渭干河家属院 3楼 100平米 三室两厅 精装 价格:43万 可以按揭 قىزىلسۇئامبىرى ئائىلىكلەر قۇرۇسى پەشتاقلىق بىنا 3-قەۋەت 100پىڭفاڭ 3 ياتاق 2زال چىرايلىق بىزەپ ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان ئۆي كىلىشىم باھادا 430مىڭغا سىتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
渭干河家属院 3楼 100平米 三室两厅 精装 价格:43万 可以按揭 قىزىلسۇئامبىرى ئائىلىكلەر قۇرۇسى پەشتاقلىق بىنا 3-قەۋەت 100پىڭفاڭ 3 ياتاق 2زال چىرايلىق بىزەپ ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان ئۆي كىلىشىم باھادا 430مىڭغا سىتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
56人浏览 关注
43 4300元/平米
3室2厅1卫
户型
100平米
面积
小区 渭干河家属院 3楼 100平米 三室两厅 精装 价格:43万 可以按揭 قىزىلسۇئامبىرى ئائىلىكلەر قۇرۇسى پەشتاقلىق بىنا 3-قەۋەت 100پىڭفاڭ 3 ياتاق 2زال چىرايلىق بىزەپ ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان ئۆي كىلىشىم باھادا 430مىڭغا سىتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
地址 阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
房源信息
更新:2026-05-18
房源描述