绿化率高 现房
137人浏览 关注
44.5 4494元/平米
3室1厅1卫
户型
99平米
面积
南北通透
朝向
编号 26166
小区 友谊新城
商圈 二区
地址 阿克苏地区库车市伊西哈拉镇友谊北路 
海日古丽
个人房源
查看手机号码
房源信息
更新:2026-05-16
楼层: 中楼层/11层
电梯: 有电梯
装修:普通装修
用途:住宅
产权:70年
房源描述
يۇيى شىنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا ئالتۇن قەۋەت 99كۇۋادىرات مىتىر 3ياتاق 1زال چىرايلىق بېزەلگەن رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بولغان ئۆي 445مىڭ يۇەنگە سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ 友谊新城中层99平方三室一厅精装,带家具家电44.5万,可以按揭 出售26166 [烟花]——幸福之家——[烟花]